UAB „TETAS“

Apskaitininko (-ės)

1500-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose - UAB „TETAS“

Darbo pobūdis

  • Bendrovės pirminių apskaitos dokumentų suvedimas į buhalterinę programą;
  • pirkimo – pardavimo sąskaitų faktūrų vedimas ir išrašymas;
  • medžiagų nurašymas, aktų rengimas, kontrolė;
  • paslaugų pajamavimas;
  • vidinių Bendrovės operacijų registravimas;
  • dalyvavimas ir pagalba buhalterinės apskaitos procesuose.

Reikalavimai ir patirtis

  • darbo patirtis finansų – apskaitos srityje;
  • baigtos universitetinės studijos (ekonomika, buhalterinė apskaita ir pan.);
  • anglų kalbos mokėjimas;
  • gebėjimas apdoroti didelį kiekį dokumentų (apie 1500 vnt./ mėn.);
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (Microsoft Office paketas);
  • geras apskaitą bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • darbo patirtis su Microsoft Dynamics NAV (Navision) – privalumas.

Kitos sąlygos:

Kandidatui siūlome:
  • galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • įdomų ir atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • profesinius iššūkius ir savirealizacijos galimybę;
  • vidinius iš išorinius mokymus;
  • puikias darbo sąlygas, palaikančius kolegas;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7), nes darbuotojo sauga ir sveikata – mums prioritetas Nr. 1.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • ir metinė kintamoji atlygio dalis iki 20 % metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo Bendrovės/individualių tikslų pasiekimo. Konkretus darbo užmokestis sutariamas su kandidatu, atsižvelgiant į jo turimą patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • darbo laikas – visa darbo diena.
  • darbo sutarties rūšis – neterminuota.
  • darbo vieta – kandidatas gali būti iš bet kurio Lietuvos miesto (darbas nuotoliniu būdu).
UAB „TETAS“

UAB „TETAS“

TETAS – ELEKTROS TINKLO PROFESIONALAI!
Sparčiai auganti, aukščiausio lygio elektros energetikos tinklų ir pastočių eksploatavimo, remonto, montavimo ir projektavimo paslaugas teikianti Bendrovė.