Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VšĮ Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialas

Apskaitininko programos profesijos mokytojo

800-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Druskininkai - VšĮ Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialas

Darbo pobūdis

  • Profesijos mokytojas vykdo dalyko teorinį ir (arba) praktinį profesinį mokymą pagal profesinio mokymo programas.
  • Planuoja ugdomąją veiklą.
  • Ruošiasi pamokoms ir kitoms ugdomosioms veikloms.
  • Vertina mokinių pasiekimus.
  • Bendradarbiauja su kolegomis mokinių ugdymo klausimais ir kt.

Reikalavimai

  • turėti aukštąjį ar aukštesnįjį išsilavinimą buhalterinės apskaitos srityje;
  • darbo patirtis ne mažesnė nei 3 metai buhalterio ar apskaitininko srityje;
  • gerai mokėti lietuvių kalbą;
  • turėti skaitmeninio raštingumo kompetencijas;
  • gerai išmanyti darbą su apskaitos programomis.
Būtų privalumas jeigu turėtų:
  • pedagogo kvalifikaciją arba išklausęs pedagoginių psichologinių žinių kursą švietimo ir mokslo ministro nustatyta tvarka;
  • profesijos mokytojo kvalifikacinę kategoriją.

Mes jums siūlome

  • įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • veržlų ir bendrų tikslų siekiantį kolektyvą;
  • dėstymo srityje.

Atlyginimas

800-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

VšĮ Profesinio mokymo centro Žirmūnai Druskininkų filialas, kurio steigėjas Lietuvos Švietimo ir mokslo ministerija, įsikūręs Druskininkuose, pačiame miesto centre. Sėkmingai veikianti ir nuolat auganti organizacija prisitaiko prie pokyčių švietimo sistemoje, gilinasi į miesto darbo rinkos poreikius ir kasmet papildo siūlomų mokytis programų sąrašą naujomis, aktualiomis programomis. Pagrindinė filialo veikla – sudaryti sąlygas visuomenės nariams įgyti naują profesinę kvalifikaciją, tobulinti turimą bei persikvalifikuoti, užtikrinama galimybė mokytis visą gyvenimą.
informacija apie VšĮ Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialas
933 €
Vid. atlyginimas bruto
66
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 506 €
25% uždirba 506-748 €
25% uždirba 748-1272 €
25% uždirba nuo 1272 €