Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Girteka įmonių grupė

Apskaitininkų vadovas (-ė) (terminuota sutartis)

Vilnius - Girteka įmonių grupė

Job description

Mes – Girteka Logistics – kryptingai auganti ir nepertraukiamai pirmaujanti logistikos įmonė. Ambicingumas, veržlumas ir lyderystė – kiekvieno mūsų komandos nario DNR. Aplenkdami baimes ir rizikas, drauge mes drąsiai siekiame savo tikslų.

Šiuo metu ieškome Apskaitininkų vadovo (-ės) prisijungti prie mūsų komandos ir prisidėti prie Girteka Logistics istorijos kūrimo.

Darbo pobūdis:

  • Apskaitos skyriaus darbuotojų darbo organizavimas ir rezultatų užtikrinimas (tikslų iškėlimas, užduočių paskirstymas, kontrolė ir motyvavimas)
  • Apskaitos procesų organizavimas ir optimizavimas
  • Bendradarbiavimas su kitų skyrių vadovais bei kolegomis sprendžiant problemas bei įgyvendinant procesinius tobulinimus
  • Informacijos teikimas audito metu
  • Ataskaitų teikimas valstybinėms institucijoms
  • Komandos formavimas ir ugdymas

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas ekonomikos, finansų ar buhalterinės apskaitos srityse
  • Apskaitos procesu suvokimas bei gebėjimas juos optimizuoti, analitinis mąstymas
  • Buhalterinės apskaitos bei mokesčius reglamentuojančių teisės aktų išmanymas
  • Ne mažesnė kaip 2 metų patirtis vadovaujant komandai
  • Puikus darbo MS Office programomis įgūdžiai (MS Excel - pažangus vartotojas)
  • Patirtis dirbant buhalterinės apskaitos programomis ir verslo valdymo sistemomis (Axapta Navision privalumas)
  • Rusų kalba - C1 lygis, anglų kalba - B1 lygis

Įmonė siūlo:

  • Prisidėti prie organizacijos vystymo ir įgyvendinti savo idėjas
  • Naudotis privilegijomis ir siekti savo tikslų su įmonės paskatinimu
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose
  • Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi
  • Mėnesinis atlyginimas (bruto): nuo 2700 EUR iki 3000 EUR. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams
  • Terminuotą darbo sutartį su vizija pakeisti ją į neterminuotą sutartį

Kurkite savo karjerą „Girteka Logistics“ – skaitmeninėje pervežimų kompanijoje, apjungiančioje tradicinį krovinių gabenimą su moderniomis technologijomis. Mūsų sėkmės paslaptis yra tarptautinė 18.000+ kolegų komanda, kuri dirbdama su žinomiausiais pasaulyje prekės ženklais siekia būti akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Mes nuolat augame, kartu skatiname augti ir savo darbuotojus: 77 proc. įmonės vadovų pradėjo savo karjerą nuo asistentų ar specialistų pozicijų ir toliau plečia savo atsakomybes įmonės viduje.

Draugaukime Facebook