Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Apskaitos grupės vadovė (-as)

Nuo 4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Trakai, Elektrėnai - Pastatų administravimo, priežiūros ir inžinerinių sprendimų įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Rengsite konsoliduotas metines ir ketvirtines finansines ataskaitas;
  • Užtikrinsite einamųjų sandorių mokestinę analizę;
  • Organizuosite grupės audito pagal tarptautinius apskaitos standartus procesą;
  • Dalyvausite automatizuojant apskaitos procesus ir diegiant naujus įrankius bei sprendimus;
  • Rūpinsitės grupės apskaitos politikos vykdymu ir atnaujinimu.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį išsilavinimą (apskaitos, finansų ar ekonomikos srityje);
  • Turite ne mažesnę kaip 4 metų patirtį dirbant apskaitos ar finansų srityje;
  • Turite patirties dirbant buhalterio (-ės) ar vyr. buhalterio (-ės) pozicijoje - privalumas;
  • Gebate dėstyti mintis ne tik lietuvių, bet ir anglų kalba (šnekamoji rusų kalba būtų privalumas);
  • Turite gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Word, Excel).

Mes jums siūlome

  • Atlyginimą nuo 4000 EUR prieš mokesčius ir metinius priedus už pasiektus rezultatus;
  • Dinamišką ir atsakingą darbą, sėkmingai bei aktyviai besiplečiančioje įmonių grupėje;
  • Profesionalų kolektyvą, kurie padės bet kokioje situacijoje;
  • Mokymus, profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklauso nuo turimos patirties ir kompetencijų.

AB “Civinity” – sparčiai auganti tarptautinė įmonių grupė, teikianti platų aukštos kokybės paslaugų spektrą nekilnojamo turto objektų valdymo, priežiūros ir eksploatacijos srityse. Siekdami stiprinti savo įmonių grupę, Civinity ieškome Apskaitos grupės vadovės (-o). Ši pozicija skirta užtikrinti sklandų visos Civinity įmonių grupės Lietuvoje ir Latvijoje apskaitos ir mokesčių procesą bei jo vykdymą.