Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SKUBIOS SIUNTOS“

APSKAITOS IR ATSISKAITYMŲ SPECIALISTĖ (-AS), (Kaunas, LEZ)

1007-1650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „SKUBIOS SIUNTOS“

Darbo pobūdis

  • Savalaikis ir kokybiškas buhalterinės apskaitos tvarkymas ( bankinių operacijų apskaita, draudimo polisų apskaita, atsiskaitymų su UPS analizavimas anglų kalba ).
  • Skolų administravimas.
  • Pirminių apskaitos dokumentų apdorojimas, duomenų suvedimas į buhalterinę programą (sąskaitų rašymas).
  • Ataskaitų ruošimas/analizavimas/sisteminimas naudojantis Excel įgūdžiais vidiniams ir išoriniams vartotojams.
  • Apskaitos likučių tvarkymas.
  • Kitų pavestų užduočių, susijusių su apskaita, vykdymas.
  • Pilnas etatas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis apskaitos srityje.
  • Išsilavinimas buhalterinės apskaitos srityje.
  • LR teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą bei verslo apskaitos standartus, išmanymas.
  • Kompiuterinis raštingumas (puikūs darbo su Excel gebėjimai).
  • Anglų kalbos žinios.
  • Analitinis mąstymas, gebėjimas spręsti kompleksines problemas.
  • Puikūs planavimo, darbo organizavimo įgūdžiai, gebėjimas paskirstyti prioritetus.
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, kruopštumas, atsakingumas ir patikimumas.
  • Darbo patirtis su apskaitos programa Pragma (privalumas).
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei savarankiškai.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą ir motyvuojantį darbo užmokestį.
  • Tobulėjimo ir augimo galimybes.
  • Pagalbą perprantant darbo subtilybes.
  • Draugišką kolektyvą ir puikią darbo aplinką.
  • Esant epideminei situacijai galimybė dirbti iš namų.

Atlyginimas

1007-1650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Mokami fiksuoti ketvirtiniai priedai.

Įkurta JAV 1907 m. kaip kurjerinė kompanija, UPS išaugo į didžiulę tarptautinę korporaciją, kurios prekės ženklas yra vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje. UPS tapo didžiausia pasaulyje siuntų pristatymo kompanija ir pirmaujančiu specializuotų transportavimo ir logistikos paslaugų tiekėju. Kiekvieną dieną UPS valdo siuntų, informacijos ir finansinius srautus daugiau nei 200 pasaulio šalių ir teritorijų.
informacija apie UAB „SKUBIOS SIUNTOS“
2244 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
168
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1445 €
25% uždirba 1445-1938 €
25% uždirba 1938-2639 €
25% uždirba nuo 2639 €