DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

APSKAITOS OPERATORIUS (-Ė)(popietinis darbas)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis:

Pirminės buhalterinės apskaitos operacijos (PVM sąskaitos - faktūros, krovinio važtaraščiai, taros aktai ir pan.);
Dokumentų rūšiavimas, archyvavimas;
Lydinčių dokumentų vairuotojams paruošimas;
Kreditinių/debetinių sąskaitų išrašymas.

Darbo grafikas: 14:00-23:00 val., sekmadienis-penktadienis, 5 darbo dienų savaitė.
Darbo vieta: Alšėnų g. 10, Kampiškių k. Kauno r.
Tel. pasiteiravimui:

Reikalavimai:

Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atidumas, kruopštumas, atsakingumas;
Automobilis atvykimui į/iš darbo.

Mes siūlome:

Karjeros galimybes;
Dalinį kuro kompensavimą.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB “Baltic Logistic Solutions” privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas

SANITEX grupei priklausanti UAB „Baltic Logistic Solutions“ yra viena didžiausių ir stabiliausių logistikos įmonių Baltijos šalyse, siūlančių visapusiškas logistikos paslaugas visiems temperatūros režimams. Atnaujinta sandėlių technika bei patyrę ir profesionalūs darbuotojai užtikrina kokybiškus ir efektyvius logistikos sprendimus klientams.