Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Delamode Baltics"
More about company »

APSKAITOS SKYRIAUS PRAKTIKANTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Delamode Baltics"

Darbo pobūdis

  • Pirkimo ir/ar pardavimo sąskaitų faktūrų suvedimas į apskaitos programą;
  • Tarptautinių krovinių važtaraščių priėmimas, rengimas, išsiuntimas, registravimas;
  • Bendravimas su partneriais el. paštu dokumentų poreikio, neatitikimo ir pan. klausimais;
  • Kitų užduočių, susijusių su įmonės buhalterine apskaita, vykdymas;

Reikalavimai

  • Buhalterinės, finansų, ekonomikos arba administracinės studijų krypties paskutinių kursų studentas (-ė);
  • Galimybė 2-3 mėnesius atlikti neapmokamą praktiką pilnu darbo etatu;
  • Geri lietuvių ir anglų kalbų įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, imlumas, kruopštumas bei noras dirbti buhalterinės apskaitos srityje.

Mes jums siūlome

  • Patirtį tarptautinėje krovinių gabenimo organizacijoje, išrinktoje viena geriausių praktikai atlikti įmonių (gauti apdovanojimai);
  • Galimybę įsidarbinti pasibaigus praktikos laikotarpiui;
  • Draugišką kolektyvą, mentorių ir motyvacinį paketą;
  • Puikias profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes.

“Delamode Baltics” – viena didžiausių Baltijos šalyse tarptautinių krovinių pervežimo įmonių, siūlanti individualius poreikius atitinkančius sprendimus, kurie padeda sukurti pridėtinę vertę klientų logistikos ir tiekimo grandinei. “Delamode Baltics” sėkmė slypi sugebėjime pateikti sprendimus, kurie sustiprina klientų verslą, mažina jų verslo išlaidas ir suteikia jų vykdomai veiklai pridėtinės vertės.
Informacija apie UAB "Delamode Baltics"
1434 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
193
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Justas Veršnickas