UAB „Integre Trans“

Apskaitos specialistas (-ė) (vairuotojų komandiruočių apskaitai)

800-900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Integre Trans“

Darbo pobūdis:

Komandiruočių apskaita (dienpinigių ir išlaidų apskaičiavimas, avanso apyskaitų sudarymas, banko suvedimas);
Kuro apskaita, kuro ataskaitų sudarymas;
Pretenzijų rašymas;
Dokumentų tvarkos palaikymas, parašų surinkimas;
Kitų deleguotų užduočių atlikimas.

Reikalavimai:

Turėti panašios patirties vedant komandiruočių apskaitą;
Didelis privalumas jeigu dirbote su programa Rivilė;
Rusų kalbos žinios (būtų privalumas);
Buhalterinės apskaitos arba finansinis išsilavinimas.

Ką mes siūlome:

Sveikatos draudimas išdirbus įmonėje virš 1 metų;
Lanksčios darbo sąlygos;
Vidiniai ir išoriniai mokymai;
Komandos formavimo ir įmonės renginiai;
Demokratiška ir atvira darbo aplinka;
Komandinė ir pozityvi atmosfera.

Atlyginimas

800-900 €/mėn. į rankas

Transporto ir logistikos paslaugų įmonė „Integre Trans“
Nuolatinis dėmesys kiekvienam pervežamam kroviniui. Augantis patenkintų klientų skaičius. Su nepriekaištinga paslaugų kokybe kylantis poreikis plėstis. Sparčiai plečiamės ir kviečiame prisijungti naujus komandos narius!

„Integre Trans“ įmonių grupė yra lygias galimybes užtikrinanti darbovietė, kurioje laukiami visi kandidatai, nediskriminuojant dėl jų rasės, religijos, lyties, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, amžiaus, negalios ar dėl kitų su darbo vykdymu tiesiogiai nesusijusių požymių.
See all ads of this company (6)
informacija apie UAB „Integre Trans“
1645 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
1071
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1119 €
25% uždirba 1119-1299 €
25% uždirba 1299-1540 €
25% uždirba nuo 1540 €