Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Apskaitos vadovas (-ė)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Vadovavimas apskaitos padalinio komandai, ugdymas bei motyvavimas
Apskaitos politikos formavimas laikantis buhalterinės apskaitos įstatymų, verslo bei tarptautinių apskaitos standartų
Dalyvavimas sudarant biudžetus, jų kontrolė bei monitoringas
Ataskaitinių duomenų, finansinių ir valdymo ataskaitų teisingumo ir savalaikiškumo užtikrinimas
Finansinių ataskaitų vadovybei rengimas ir teikimas
Metinių ataskaitų konsolidavimas
Finansinių rizikų, susijusių su įmonių grupės apskaitos ir mokesčių veikla, užtikrinimas
Bendrovės apskaitos duomenų suvedimo sistemos atnaujinimas ir priežiūra
Darbo užmokesčio skaičiavimas
Buhalterinių apskaitos procesų efektyvinimas
Bendradarbiavimas su išorės audito įmonėmis ir koordinavimas
Įmonių buhalterinės apskaitos tvarkymas ir konsultacinių paslaugų teikimas

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos, finansų, buhalterinės apskaitos srityse)
Ne mažiau kaip 5 metai analogiško darbo patirties
Norminių teisės aktų, reglamentuojančių buhalterinę apskaitą, juridinių ir fizinių asmenų finansinę ir ūkinę veiklą, mokesčius išmanymas ir taikymo praktika
Apskaitos procesų tobulinimo patirtis
Patirtį dirbant su Navision arba Rivile laikytume privalumu
Puikūs darbo MS Office įgūdžiai
Anglų kalbos žinios B2 lygiu
Atsakingumas, analitinis mąstymas, geri laiko planavimo įgūdžiai
Proaktyvumas, ambicingumas, lyderystės įgūdžiai

Mes jums siūlome

Įdomų darbą su profesionaliais komandos nariais
Mokymus, profesinio tobulėjimo galimybes
Vadovų palaikymą
Motyvacinį paketą

Konfidencialumą garantuojame
Informuosime tik į sekantį atrankos etapą patekusius kandidatus

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
CVB client

Stabili bei ilgametę patirtį rinkoje turinti įmonių grupė.