Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "USI INTERNATIONAL"
More about company »

Apšvietimo projektų vadybininkas

Kaunas - UAB "USI INTERNATIONAL"

Darbo pobūdis

UAB USI International, įmonė sėkmingai dirbanti apšvietimo srityje 25 metus, plečiasi ir ieško naujo komandos nario, apšvietimo projekto vadybininko.
  • Aktyvi klientų paieška, ilgalaikių santykių su jais kūrimas, palaikymas
  • Poreikių apšvietai išsiaiškinimas, efektyviausio sprendimo pateikimas
  • Derybos, pasiūlymų ir projektų ruošimas
  • Darbas profesionalioje komandoje, bendradarbiavimas su gamintojais

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas inžinerijos srityje)
  • Ne mažesnė nei 2 metų pardavimų patirtis
  • Stipri orientacija į rezultatą ir atsakomybė
  • Pozityvus, kūrybiškas požiūris į iššūkius
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai
  • Anglų kalbos mokėjimas
  • Vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Mokymo programą naujam darbuotojui
  • Darbo atlygį, susidedantį iš fiksuotos ir, nuo asmeninio rezultato priklausančios, kintamos dallies. Bei skatimo už pasiektus tikslus
  • Įdomų dinamišką darbą – galimybę susipažinti su daugybe verslo klientų, augimą apšvietėjo-projektuotojo profesijoje ir karjeros galimybes

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

USI International - nuo 1993 metų apšvietimo rinkoje kelią į priekį energingai besiskinanti kompanija, kurios veikla šiuo metu apima nuo paprastos lemputės tiekimo prekybos centram, iki sudėtingų apšvietimo valdymo sistemų projektavimo. Mūsų įmonė atstovauja tik savo srities lyderius, keletas iš jų: Osram, Energizer, Siemens, Siteco, Helvar ir daugelį kitų.

Kontaktinis asmuo : Vitalijus Nikitinas .
Informacija apie UAB "USI INTERNATIONAL"
1344 €
Vid. atlyginimas bruto
(50% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 887 €
25% uždirba 887-1254 €
25% uždirba 1254-1432 €
25% uždirba nuo 1432 €
Vadovas: Darius Valečka