UAB „Šviesos technologijos“

APŠVIETIMO PROJEKTUOTOJA (-S)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Šviesos technologijos“

Darbo aprašymas

  • Apšvietimo projektų rengimas (šviestuvų parinkimas, apšviestumo skaičiavimas, vizualizacijos)
  • Projektų derinimas su projektų vadovais, užsakovais
  • Šviestuvų parinkimas projektams

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (dizainas, architektūra, gali būti studentas)
  • Noras tobulėti, kruopštumas, atsakingumas
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (AutoCAD, Photoshop, MS Office, Relux)
  • Žinios apie apšvietimą (privalumas)
  • Elektrotechnikos pagrindai (privalumas)
  • Techninės dokumentacijos išmanymas

Įmonė siūlo

  • Įdomų ir dinamišką darbą nedidelėje specialistų komandoje
  • Profesinio tobulėjimo galimybes ir karjeros perspektyvas
  • Draugišką kolektyvą ir malonią darbo aplinką
  • Konkurencingą atlyginimą atitinkantį Jūsų kvalifikaciją

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Derybų klausimas. Priklausomai nuo turimų kompetencijų.

Siūlome kompleksiškus sprendimus protingiems namams – nuo paprasčiausios rozetės iki sudėtingų apšvietimo sprendimų, apimančių projektavimo, instaliavimo ir paleidimo darbus! Kasdien bendraudami su interjero dizaineriais, statybų rangovais, projektuotojais, matome, kad vis daugiau gyventojų suvokia apšvietimo reikšmę.

Kiekvienas įgyvendintas projektas džiugina mus, jaučiamės šiek tiek prisidėję, kuriant saugesnę, ekologišką ir energiją taupančią bei gražesnę aplinką mūsų vaikams ir mums visiems.
informacija apie UAB „Šviesos technologijos“
3216 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2030 €
25% uždirba 2030-2387 €
25% uždirba 2387-2664 €
25% uždirba nuo 2664 €