Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Druskininkų Rasa“
More about company »

Aptarnaujantis darbuotojas (-a)

Kaunas - UAB „Druskininkų Rasa“

Darbo pobūdis

  • Produkcijos išvežiojimas (19l talpos) ir įrangos priežiūra;
  • Nuolatinė klientų vizitacija Vilniuje ir Kaune;
  • Sandėlio apskaita;
  • Esamų klientų aptarnavimas;
  • Ataskaitų ruošimas.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas (B).
  • Kruopštumas;
  • Organizuotumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas)

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Karjeros galimybes;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Laiku mokamą, kompetenciją atitinkantį atlygį.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB „Druskininkų Rasa“ įkurta 1999 metais ir yra viena didžiausių vandens išgavimo, išpilstymo įmonių bei viena stambiausių privačių vandens produktų gamintojų Baltijos šalyse. Kokybės ir maisto saugos vadybos sistema sertifikuota pagal ISO 9001 ir ISO valdymo sistemas, kurios garantuoja aukštą valdymo ir gamybos kokybę. Įmonė „Druskininkų Rasa“ valdo tris gerai žinomus prekinius ženklus RASA, RASA LIGHT ir ARAS.