Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Tallink Fast Food Lithuania“

Aptarnaujantis personalas (0,5; 0,75; 1 etatais)

700-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Tallink Fast Food Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Klientų aptarnavimas
  • Maisto gaminimas pagal „Burger King“ standartus
  • Švaros ir tvarkos restorane užtikrinimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Mandagumas
  • Atsakingumas
  • Pareigingumas
  • Sąžiningumas
  • Noras dirbti ir tobulėti
  • Darbo pasiūlymas pilnamečiams

Įmonė siūlo

  • Stabilų laiku mokamą atlyginimą
  • Atlyginimo augimą po bandomojo laikotarpio
  • Lankstų darbo grafiką
  • Maitinimą darbo metu
  • Parvežimą namo dirbant vakarinėje pamainoje
  • Draugišką, jaunatvišką kolektyvą
  • Galimybę tobulėti ir kilti karjeros laiptais "BurgerKing" ir "Tallink Group"

Atlyginimas

700-800 €/mėn. į rankas
+ motyvuojanti priedų sistema kiekvieną mėnesį
+ atlyginimo kėlimas po bandomojo laikotarpio
+ 200 eur priedas išdirbus bandomąjį laikotarpį
+ 10 proc. atlyginimo kėlimas išdirbus 1 metus
+ atlyginimo kėlimas po apmokymų į pamainos vadovo darbo poziciją

„BURGER KING®“ yra sparčiai besivystantis tarptautinis restoranų tinklas, kurio prekės ženklo teisė Baltijos šalyse priklauso „Tallink“ grupei.
Greitai atsidarysiančiuose restoranuose ieškome linksmų ir iniciatyvių žmonių, norinčių su mumis sukurti ką nors naujo ir būti tarptautinės „Burger King“ sėkmės istorijos dalimi.
informacija apie UAB „Tallink Fast Food Lithuania“
1353 €
Vid. atlyginimas bruto
106
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 849 €
25% uždirba 849-1315 €
25% uždirba 1315-1701 €
25% uždirba nuo 1701 €