HESBURGER

Aptarnaujantis personalas "Hesburger" Vilniuje

4,77-5,80 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Lentvaris - HESBURGER

Darbo pobūdis

Mes ieškome komandos narių Vilniuje!

Mes gerbiame jūsų pomėgius, aistras ir norą mokytis, todėl siūlome lankstų darbo grafiką, kurį galite pritaikyti prie savo planų!
Norėdami dirbti mūsų restoranuose, neprivalote būti profesionalais - mes suteiksime reikiamus mokymus ir pasirūpinsime, kad Jūs taptumėte tikru virtuvės ir aptarnavimo srities virtuozu.

Darbas įvairus:
  • bendravimas su klientais ir jų aptarnavimas;
  • darbas kasos aparatu;
  • lengvai paruošiamų sumuštinių gamyba bei patiekimas;
  • restorano patalpų švaros palaikymas.

Renkamas personalas restoranuose:

"Hesburger" Senasis Ukmergės kelias 8A, Užubalių kaimas, Avižienių sen., Vilniaus raj.;

"Hesburger" Molėtų pl. 47 (14-21.30; 16-21.30; 12-21.30);

"Hesburger" Erfurto g. 41, Vilnius (12-24; 11-23;16-24);

"Hesburger" Gekežinio Vilko g. 37 A (I-V 17-23; VI-VII 11-23; 10-16; 16-23);

"Hesburger" Tiškevičiaus g. 19 (16-23; 12-21);

"Hesburger" Dariaus ir Girėno g. 19A (11-18; 11-23; 16-23).

Reikalavimai

  • Sąžiningumas;
  • Mandagumas;
  • Darbštumas;
  • Aktyvumas;
  • Pozityvumas;
  • Atsakingumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti ir siekti karjeros tarptautinėje įmonėje;
  • Lankstų darbo grafiką, bei galimybę derinti darbą su studijomis ar kitu darbu;
  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę užsidirbti ir gauti priedus;
  • Nemokamus karštuosius gėrimus;
  • Nuolaidą mūsų maisto produktams;
  • Pavežėjimo paslaugą dirbant vakarinėse pamainose;
  • Gerą nuotaiką ir draugišką kolektyvą :)

Papildomą informaciją suteiksime tik atrinktiems kandidatams.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

4,77-5,80 €/val. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas 1-ąjį mėnesį 4.77 eur/val.;
Atlyginimas po 1-ojo mėnesio kyla iki 5.28 eur/val.;
Atlyginimas kyla priklausomai nuo darbo stažo;
Sveikatingumo priedas nuo 0.52 eur/val.;
Važiavimo išlaidų priedas dirbant vakarinėse pamainose .

HESBURGER

„Hesburger“ – šeimai priklausanti bendrovė, pirmenybę teikia protingiems, ilgalaikiams verslo sprendimams, priimamiems kas ketvirtį. Mes vadovaujamės tomis pačiomis vertybėms nuo pat 1966 metų.
informacija apie HESBURGER
977 €
Vid. atlyginimas bruto
659
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 665 €
25% uždirba 665-880 €
25% uždirba 880-1101 €
25% uždirba nuo 1101 €