Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ENERGUS“
More about company »

Aptarnavimo skyriaus inžinierius

950-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ENERGUS“

Darbo pobūdis

Pastatų inžinerinių tinklų sistemų diegimas, priežiūra ir gedimų šalinimas:
  • praėjimo kontrolės;
  • apsauginė signalizacija;
  • priešgaisrinės signalizacija;
  • evakuacinio įgarsinimo sistemos;
  • video stebėjimo sistemos;
  • kompiuterinių tinklų;
  • automatikos valdymo sistemos;
  • kitų inžinerinių tinklų monitoringas bei gedimų šalinimas.

Darbai visoje Lietuvoje.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas elektrotechnikos, elektronikos ar telekomunikacijų srityje.
  • Pageidautina 1 metų patirtis automatikos, praėjimo kontrolės, vaizdo stebėjimo, apsaugos ir priešgaisrinės signalizacijos, ryšių ir kompiuterinių sistemų darbų srityje;
  • Automatikos skydų surinkimo patirtis;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, kruopštumas;

Privalumai:
Elektrosaugos PK arba VK kategorija.
Aukštalipio pažymėjimas.
Elektrinio keltuvo operatoriaus pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui būtinas priemones (įmonės transportas, profesionalūs įrankiai, darbo apranga, darbo saugos priemonės ir kt.);
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros perspektyvos galimybes;
  • Gyvybės ir sveikatos draudimą;
Konkurencingas, kompetenciją atitinkantis atlyginimas!!!

Atlyginimas

950-1400 €/mėn. į rankas

Esame jauną ir perspektyvų kolektyvą subūrusi įmonė dirbanti energetikos sektoriuje. Esi kūrybingas, imlus naujovėms, nori realizuoti naujas idėjas - junkis prie mūsų!!
Informacija apie UAB „ENERGUS“
1352 €
Vid. atlyginimas bruto
(51% didesnis už LT vidurkį)
103
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1023 €
25% uždirba 1023-1235 €
25% uždirba 1235-1696 €
25% uždirba nuo 1696 €
Vadovas: Povilas Šidlauskas