Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Aptarnavimo skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Tauragė - Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

Darbo pobūdis

  • Aptarnavimo skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas.
  • Pareigybės lygis – A.
  • Pareigybės kategorija – 10.
  • Vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga užtikrinti Aptarnavimo skyriui pavestų uždavinių ir funkcijų vykdymą.

Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • planuoja viešuosius pirkimus, sudaro ir koreguoja viešųjų pirkimų planus;
  • kontroliuoja viešųjų pirkimų sutarčių vykdymą, teikia siūlymus dėl jų pakeitimo ar pratęsimo;
  • nagrinėja teikėjų, tiekėjų, suteikėjų ir subteikėjų pretenzijas;
  • administruoja CVP IS sistemos Tauragės aps. VPK ir jos naudotojus;
  • administruoja pirkimus atliekamus CPO priemonėmis;
  • kontroliuoja ir užtikrina viešųjų pirkimų plano įgyvendinimą, savalaikį viešųjų pirkimų ataskaitų teikimą;
  • teikia metodinę ir praktinę pagalbą pirkimų organizatoriams, vykdo jų atliekamų pirkimų kontrolę;
  • kontroliuoja ir užtikrina pirkimus kuriems taikomi aplinkosauginiai reikalavimai, pirkimus iš socialinių įmonių ir taikant ekonominio naudingumo vertinimo kriterijų nustatyto skaičiaus atlikimą;
  • dalyvauja Tauragės aps. VPK viešųjų pirkimų komisijos darbe;
  • vykdo pirkimų organizatoriaus funkcijas;
  • rengia Tauragės aps. VPK teisės aktų, susijusių su viešaisiais pirkimais, projektus;
  • atsakingas už Lietuvos Respublikos valstybės ir tarnybos paslapčių įstatymo 32 straipsnyje išdėstytas funkcijas įgyvendinant įslaptintos informacijos fizinę apsaugą;
  • materialiai atsakingas už jam patikėtą turtą;
  • materialiai atsakingas už paimtus, konfiskuotus, areštuotus daiktus, atsargas trumpalaikį ir ilgalaikį turtą;
  • pagal kompetenciją atlieka funkcijas, susijusias su registrų ir informacinių sistemų duomenų tvarkymu;
  • vykdo Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro, Lietuvos policijos generalinio komisaro, Tauragės aps. VPK viršininko įsakymus, nurodymus;
  • eina Aptarnavimo skyriaus vedėjo pareigas, jam laikinai negalint eiti pareigų;
  • pavestas funkcijas vykdo poilsio bei valstybinių švenčių dienomis, nakties metu, bei dirba viršvalandinį darbą;
  • tvirtina Tauragės aps. VPK sudarytų ar gautų dokumentų kopijų ar išrašų tikrumą;
  • teikia pasiūlymus Aptarnavimo skyriaus vedėjui dėl Aptarnavimo skyriaus darbo organizavimo.

Reikalavimai

Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialiuosius reikalavimus:
  • turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
  • reikalingi darbo koordinavimo įgūdžiai, analitinis mąstymas, greita orientacija, komunikabilumas, sugebėjimas operatyviai priimti racionalius sprendimus;
  • išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus ir kitus teisės aktus, reglamentuojančius valstybės tarnybą, policijos veiklą, viešuosius pirkimus, dokumentų valdymą ir vadovautis jais savo veikloje;
  • mokėti dirbti šiomis kompiuterinėmis programomis: MS Word, MS Excel, MS Outlook, Internet Explorer, LibreOffice, centrinėmis duomenų bazėmis;
  • turės atitikti teisės aktuose nustatytus reikalavimus, būtinus išduodant leidimą dirbti ar susipažinti su įslaptinta informacija, žymima slaptumo žyma „Riboto naudojimo“.
CVB client

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas

daugiau info vtd.lt