Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Gamtoje“
More about company »

Apželdinimo darbuotojas

Nuo 650 Eur
Kaunas, Elektrėnai, Kaišiadorys - MB „Gamtoje“

Darbo pobūdis

Teritorijų žalių plotų, želdynų laistymo ir apšvietimo sistemų įrengimas ir reguliari žalių plotų priežiūra.

Reikalavimai

Motyvacija ir noras dirbti, bei šioks toks fizinis pasirengimas.

Mokėjimas dirbti trimeriu, vejapjove ar sodo traktoriuku - privalumas.

Mes jums siūlome

Nenuobodų ir dinamišką darbą gryname ore su vis nauja užduotimi kasdien. Visas darbui reikalingas priemones ir žinoma laiku mokamą atlyginimą

Atlyginimas

Nuo 650 Eur atskaičius mokesčius
Su perspektyva didėti

MB "Gamtoje" - įmonė septintus metus užsiimanti kompleksiniu kiemų įrengimu ir plačios aprėpties žaliųjų plotų administravimu.

Daugiau informacijos ir vaizdų mūsų puslapyje:
Informacija apie MB „Gamtoje“
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Tautvilas Ligeika