Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Augona"
More about company »

Apželdintojas - gerbūvio specialistas

600–800 Eur
Marijampolė - UAB "Augona"

Darbo pobūdis

Augalų formavimas, takelių grindimas, apšvietimo jungimas, tvenkinių įrengimas, vejos įrengimas, augalų sodinimas ir t.t.

Reikalavimai

Mokėjimas skaityti brėžinius, gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje, akies tikslumas, vairuotojo pažymėjimas, gebėjimas dirbti įvairia sodo-daržo technika, fizinis pasirengimas, punktualumas ir atsakomybė.

Mes jums siūlome

Socialines garantijas, darbo rūbus, apmokymą, aprūpinimą darbo įrankiais, draugišką aplinką, kūrybingą darbą.

Atlyginimas

600–800 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Augona" užsiima apželdinimu šeštus metus. Bendra darbo patirtis šioje srityje -10 metų. Kuriame apželdinimo projektus ir juos įgyvendiname ne tik Marijampolės apskrityje, bet ir Kaune, Vilniuje, Alytuje, Šiauliuose, Lazdijuose ir t.t.Dirbame privačiame sektoriuje, kartais pasitaiko ir visuomeninių objektų. Atlyginimus mokame laiku, esant poreikiui suteikiame atostogas. Kolektyvas draugiškas, liniksmas.
Informacija apie UAB "Augona"
3
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ona Kisielienė