UAB „Rota fortuna“

APŽVALGOS RATO KASININKAS (-Ė) - ĮLAIPINTOJAS (-A)

6-7 €/val. Neatskaičius mokesčių
Palanga, Kretinga, Gargždai - UAB „Rota fortuna“

Darbo pobūdis

Palangos apžvalgos ratas - žvilgsnis iš paukščio skrydžio :)
Nuo pavasario veikiantis, bei planuojantis ištisus metus džiuginti lankytojus nuostabiais jūros ir Palangos apylinkių vaizdais!

Šiuo metu darbui PALANGOJE ieškome kasininko (-ės ) ir įlaipintojo (-os).

Užtikrinti sklandų, teisingą ir nepertraukiamą klientų aptarnavimo ir bilietų pardavimo procesą, informuoti bei suteikti visą reikiamą informaciją apie paslaugą. Taip pat, esant poreikiui palydėti juos į kabinas.
Dirbti su kasa ir pildyti pirminės apskaitos duomenis;
Supažindinti klientus su atrakciono taisyklėmis;
Reguliuoti klientų įlaipinimą į ratą;
Tvarkingai ir teisingai pildyti paslaugų pardavimo dokumentus;
Rūpintis atrakciono tvarka, klientų srautu.

Reikalavimai darbuotojui

Energingumas, atsakingumas, darbštumas, savarankiškumas;
Gebėjimas bendrauti su įvairaus amžiaus žmonėmis: nuo pačių mažiausių iki solidžių senjorų;
Anglų ir rusų (pageidautina) šnekamoji kalba;
Gebėjimas dirbti savarankiškai, puikių bendravimo, klientų aptarnavimo įgūdžių turėjimas.

Įmonė siūlo

Jaunatvišką ir draugišką kolektyvą;
Galimybę derinti grafiką;
Siūlome nuolatinę arba terminuotą darbo sutartį .
Laukiame tavo CV arba skambinti

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Atlyginimas

6-7 €/val. neatskaičius mokesčių

UAB "Rota Fortūna" Palangos miestą jau netrukus nudžiugins nauju, unikaliu atrakcionu!
informacija apie UAB „Rota fortuna“
2094 €
Vid. atlyginimas bruto
(37% didesnis už LT vidurkį)
12