Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Palink"
More about company »

Architektas (-ė) - koordinatorius (-ė)

Vilnius - UAB "Palink"

Darbo pobūdis

  • Parduotuvių interjero, išorės ir vidaus reklamos projektų derinimas su vidiniais įmonės padaliniais, projektų priežiūra ir kontrolė
  • Parduotuvių technologinių ir įvadų planų ruošimas, derinimo proceso organizavimas
  • Prašymų, raštų, leidimų, susijusių su parduotuvių vidaus ir išorės reklama, derinimas su valstybinėmis institucijomis

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (architektūrinis, statybinis inžinerinis)
  • 1+ metų sėkminga darbo patirtis technologinių brėžinių ruošime (visuomeninės paskirties statinių projektavime būtų privalumas)
  • Patirtis dirbant su specializuotomis projektavimo programomis (AutoCAD, ArchiCAD)
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Organizuotumas, gebėjimas dirbti komandoje, orientacija į bendrą rezultatą
  • Puikūs bendravimo, argumentavimo ir derybiniai įgūdžiai

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje
  • Galimybes asmeniniam, profesiniam tobulėjimui ir galimybę siekti karjeros
  • Draugišką kolektyvą

Kontaktinis asmuo: Indra
Kontaktinis telefonas:

Mūsų sėkmės istorija prasidėjo prieš 26 metus, kai atidarėme pirmąją „IKI“ parduotuvę, iškart sulaukusią pasisekimo dėl išskirtinio asortimento ir aukštos kokybės prekių. Šiuo metu „IKI“ yra antras pagal dydį prekybos tinklas Lietuvoje, kuriam priklauso daugiau kaip 230 parduotuvių 79 – iuose Lietuvos miestuose. Bendrovė „Palink“ yra ir vienas didžiausių darbdavių šalyje. Mes esame 6500 profesionalų, siekiančių, kad pirkėjai kasdien sugrįžtų į mūsų parduotuves, kur būtų ne tik maloniai aptarnauti, bet ir įsigytų aukščiausios kokybės prekių už patrauklią kainą. „IKI“ priklauso vienam didžiausių mažmeninės prekybos tinklų Vokietijoje – „REWE“ grupei, tai suteikia mums nemažai privalumų, o kartu kelia mūsų veiklai aukštą kartelę. Šiuo metu „REWE“ grupė veikia 22 Europos šalyse, kuriose valdo daugiau kaip 15 000 parduotuvių.
Informacija apie UAB "Palink"
769 €
Vid. atlyginimas bruto
6757
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 528 €
25% uždirba 528-654 €
25% uždirba 654-870 €
25% uždirba nuo 870 €
Vadovas: Gerard Rog