Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Neypatingi LT“

Architektas PDV

1200-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - MB „Neypatingi LT“

Darbo pobūdis

Architektūrinių idejų kūrimas ir pristatymas
Statinio projektų rengimas ir pasirašymas
Vadovavimas inžinerių ir architektų komandai
Užduočių ir terminų kontrolę
Komandos formavimas
3D vizualizacijų rengimas
Bendravimas su valstybės institucijomis
Ataskaitų įmonės vadovui teikimas

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis architektūros magistro laipsnis
Min. 3-jų metų projekto vadovo/ projekto dalies vadovo patirtis
PV arba PDV atestatas ( Ypatingi ar neypatingi gyvenamieji statiniai, sklypo plano)
Puikus Archicad išmanymas
Vadovavimas 5 asmenų komandai
Atsakingumas
Pareigingumas
Lyderio savybės

Įmonė siūlo

Visas socialines garantijas
Visas darbui reikalingas priemones

Atlyginimas

1200-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Neypatingi LT - tai jaunų specialistų komanda, savo veikloje taikančius šiuolaikinius darbo metodus, naudojančius tik kokybišką , licencijuotą programinę įrangą, bei taikanti inovatyvius programinius sprendimus. Šiai dienai esame sukūrę vieną Stambiausių kartotinių Individualių namų katalogą, bei internetinę parduotuvę adresu .
Vieninteliai Lietuvoje siūlome Namų projektus su MAXI tipo paslauga, kurį apima visas paslaugas nuo Projektavimo sąlygų gavimo iki statybos leidimo. Šios paslaugos dėka esame bene sėkmingiausia Projektavimo paslaugų įmonė dirbanti išskirtinai su Neypatingaisiais individualiais statiniais.
Mūsų klientai gali užsakyti visas paslaugas nuo Topografinės nuotraukos iki Statybos leidimo vienoje vietoje, , net neišeinant iš savo biuro ar namų.