Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „AG studija“
More about company »

Architekto (-ės)

500-800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „AG studija“

Darbo pobūdis

  • Techninių ir darbo projektų rengimas;
  • Projektinės dokumentacijos ruošimas;
  • Interjero projektavimas;
  • Vizualizacijų atlikimas.

Reikalavimai

  • Architektūros studijų programos aukštasis išsilavinimas, architekto diplomas;
  • ne mažesnė nei 1-ių metų patirtis dirbant architekto asistento pareigose;
  • ne mažesnė nei 2 - 3-ių metų patirtis dirbant architekto/architekto asistento pareigose;
  • gebėjimas gerai ar labai gerau dirbti AutoCAD programa, vizualizacijų ruošimas (Artlantis Studio programa);
  • kūrybiniai gebėjimai, atsakingumas, gebėjimas planuoti laiką, komunikabilumas.

Mes jums siūlome

  • reikiamą programinę įrangą darbui;
  • patogią darbą vietą;
  • gerą darbinę atmosferą;
  • įdomų darbą ir dideles galimybes tobulėti;

Atlyginimas

500-800 €/mėn. į rankas

Įmonės pagrindinė veikla - NT objektų projektavimas
Informacija apie UAB „AG studija“
621 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Arvydas Akelis