Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
JP Interjero studija
More about company »

ARCHITEKTO / INTERJERO DIZAINERIO POZICIJA

Vilnius - JP Interjero studija

Darbo pobūdis

Interjero projektavimo įmonė įsikūrusi Vilniaus miesto centre, ieško ARCHITEKTO / INTERJERO DIZAINERIO.

Darbas su interjero dizaino projektais (gyvenamieji namai, visuomeniniai objektai).
Planų, išklotinių, vizualizacijų rengimas.

Reikalavimai

  • Būtinas darbų portfolio pateikimas;
  • Aukštasis išsilavinimas architektūros arba interjero dizaino srityje;
  • Pageidaujama patirtis min. 2metai;
  • Puikūs įgūdžiai dirbant su AutoCAD, 3ds Max, Adobe Photoshop programomis;
  • Puikios lietuvių ir anglų kalbos žinios, rusų kalba - privalumas;
  • Vizualizacijų kūrimas - privalumas;

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas profesionalioje jaunatviškoje komandoje;
  • Socialines garantijas;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes.

14 metų patirties turinti interjero projektavimo įmonė.