Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Architektūros ir urbanistikos skyrius Vyriausiasis specialistas

Tauragė - Tauragės rajono savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

1. Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiasis specialistas yra karjeros valstybės tarnautojas. 2. Pareigybės lygis – A. 3. Pareigybės kategorija – 9 .
  • Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiojo specialisto pareigybė reikalinga spręsti gamtosaugos problemas rajone, koordinuoti Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšų skirstymą ir naudojimo tvarką, rengti Savivaldybės tarybos sprendimus, mero potvarkius, administracijos direktoriaus įsakymus, vykdyti Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjo nurodymus aplinkos apsaugos klausimais. III.
  • Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas vykdo šias funkcijas:
  • dalyvauja atliekų tvarkymo sistemų kūrime ir įgyvendinime;
  • koordinuoja Savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos priemones, lėšas priemonių įgyvendinimui, naudojimo tvarką ir kontrolę;
  • rengia pagal kompetenciją Savivaldybės teisės aktų projektus ekologijos klausimais, teikia pasiūlymus dėl aplinkos kokybės gerinimo ir apsaugos, rengia sutarčių projektus;
  • pagal kompetenciją dalyvauja komisijų, darbo grupių, Savivaldybės tarybos, jos komitetų posėdžiuose;
  • nagrinėja ūkio subjektų Savivaldybei pateikiamas paraiškas Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės leidimams gauti ir jas derina;
  • įgyvendina prevencines priešepidemines priemones, kontroliuoja, kaip laikomasi miesto bei kitų gyvenamųjų vietovių želdinių apsaugos bei priežiūros taisyklių, tvarkymo ir švaros taisyklių;
  • pagal savo kompetenciją nagrinėja ir atsako į gyventojų, įstaigų, organizacijų prašymus, paklausimus;
  • nagrinėja prašymus leidimų įvežti, įsigyti, laikyti, veisti pavojingus šunis ir jais prekiauti, išduoda leidimus;
  • pagal kompetenciją surašo administracinės teisės pažeidimų protokolus, nagrinėja administracines bylas;
  • skyriaus vedėjo nurodymu atlieka nesančių skyriaus darbuotojų funkcijas;
  • vykdo Savivaldybės tarybos sprendimus, mero potvarkius, administracijos direktoriaus įsakymus, skyriaus vedėjo nurodymus, kitus su Savivaldybės administracijos funkcijomis susijusius nenuolatinio pobūdžio pavedimus tam, kad būtų pasiekti Savivaldybės administracijos strateginiai tikslai.

Reikalavimai

  • Valstybės tarnautojas, einantis šias pareigas, turi atitikti šiuos specialius reikalavimus:
  • turėti ne žemesnį kaip aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą technologijos mokslų srities aplinkos inžinerijos krypties išsilavinimą (bakalauro ar jam prilygintą kvalifikacinį laipsnį);
  • išmanyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Vyriausybės nutarimus ir teisės aktus, reglamentuojančius viešąjį administravimą, vietos savivaldą, valstybės tarnybą, pareigybės aprašyme nustatytų funkcijų vykdymą;
  • mokėti valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
  • mokėti analizuoti ir apibendrinti informaciją, gebėti sklandžiai dėstyti mintis raštu ir žodžiu;
  • mokėti dirbti su Microsoft Office programiniu paketu. I
CVB client

Tauragės rajono savivaldybės administracija

daugiau info vtd.lt