Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo kompetencija"
More about company »

ARCHYVARO ASISTENTAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Personalo kompetencija"

Darbo pobūdis

Mūsų klientė – įmonė, jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veikianti ir savo srityje pagal dydį ir paslaugų spektrą užimanti lyderės pozicijas. Savo aukščiausios kokybės archyvavimo, informacijos valdymo ir dokumentų naikinimo paslaugomis įmonė savo klientams padeda atitikti griežtus priežiūros institucijų reikalavimus, efektyviai išnaudoti finansinius ir laiko resursus bei užtikrina visišką informacijos saugumą. Šiuo metu įmonė savo komandos sustiprinimui ieško komandos nario

ARCHYVARO ASISTENTO (-ĖS)

Darbo pobūdis:
Tvarkyti įmonių - klienčių bylas pagal LR norminių aktų reikalavimus, jas aprašyti, sisteminti, įtraukti į sąrašus;
Rengti naikintinų bylų aktus;
Dalyvauti rengiant norminius ir metodinius dokumentus raštvedybos ir archyvo darbo klausimais.

Reikalavimai

Aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis su archyviniais dokumentais – didelis privalumas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Word, Excel, Internet);
Rusų kalbos žinios – privalumas;
Kruopštumas bei greita orientacija;
Galimybė vykti į komandiruotes.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti ir tapti profesionaliu archyvaru;
Paremtą bendradarbiavimu atmosferą;
Motyvuojančią priedų sistemą.

Laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo.
Konfidencialumą garantuojame!
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Personalo kompetencija“ – patikima tarpininkė tarp darbdavių ir ieškančių darbo. Ilgametė patirtis padeda atskleisti stipriąsias kandidatų puses, padėti jiems pasirinkti įmonę. Vadovams padedame surasti tinkamiausią kandidatą į norimą pareigybę, suformuoti komandą, konsultuojame personalo vadybos klausimais.

Kontaktas pasiteirauti: Asta Aukščiūnienė