Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Transmėja“

Archyvatorius/praktikantas (-ė)

Šiauliai - UAB „Transmėja“

Darbo pobūdis

Ieškome entuziastingo (-s) praktikanto (-ės) prisijungti prie mūsų komandos !

Jei turi archyvavimo žinių tapk mūsų komandos nariu!

Tu galėsi:
  • Atlikti praktiką personalo skyriuje;
  • Įdiegti archyvavimo sistemą remiantis LR dokumentų saugojimo taisyklėmis;
  • Bendrauti ir bendradarbiauti su kitais skyriais;
  • Įgyti darbo patirties.

Reikalavimai

  • Atsakingumas;
  • Noras tobulėti;
  • Kruopštumas.

Mes jums siūlome

Sudaryti trišalę praktikos sutartį: darbdavys/mokymo įstaiga/praktikantas
Įgyti patirties!!!
Laukiame Jūsų :)

Tarptautinių krovinių pervežimo įmonė TRANSMĖJA - toliau plečia savo veiklą ir kviečia kompetencijų nestingančius savo sričių profesionalus prisijungti prie mūsų darbuotojų kolektyvo, išnaudojant visą turimą potencialą ir kuriant pridėtinę vertę įmonėje.
informacija apie UAB „Transmėja“
1285 €
Vid. atlyginimas bruto
803
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1123 €
25% uždirba 1123-1258 €
25% uždirba 1258-1378 €
25% uždirba nuo 1378 €