Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Elja

Armatūros rišėjai

Nuo 3500 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Plieninių strypų lenkimo, kirpimo, montavimo bei betono tvirtinimo darbai;
Darbas su plieno strypų pjovimo bei lankstymo įrenginiais pagal techninius brėžinius.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis dirbant su armatūra 3 metai min.
Techninių brėžinių bei instrukcijų skaitymas;
Geri anglų kalbos įgūdžiai;
Gebėjimas dirbti komandoje ir individualiai;
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
Atsakingas požiūris į darbą;
Neteistumo pažyma.

Įmonė siūlo

Įdarbinimą Islandijos įmonėje bei geras darbo sąlygas;
Galime suteikti apgyvendinimą geromis sąlygomis - vienvietis kambarys (atlyginimas nurodytas po apgyvendinimo mokesčio);
Kelionės bilietus gali nupirkti darbdavys, bet kaina yra išskaičiuojama iš pirmųjų atlyginimų;
Suteikiami darbo drabužiai ir įrankiai;
Įmonė suteikia automobilį darbuotojams;
Ilgalaikį kontraktą.

Atlyginimas

Nuo 3500 €/mėn. į rankas
Elja

Elja

Elja – didžiausia personalo nuomos ir valdymo įmonė Islandijoje. Mes vykdome darbuotojų atrankas tiek trumpalaikiams, tiek ilgalaikiams projektams darbui visoje Islandijoje.