Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Kostata“
More about company »

asfaltuotojai darbui Vokietijoje

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „Kostata“

Darbo pobūdis

  • šaligatvių, pėščiųjų takų asfaltavimas;
  • tranšėjų viršutinio sluoksnio asfaltavimas;
  • reikalui esant kiti pagalbiniai darbai statybvietėje.

Reikalavimai

  • ne mažesnė nei 3 metų patirtis dirbant asfaltavimo darbus;
  • vairuotojo pažymėjimas (C, CE kategorijos) - privalumas;
  • traktorininko pažymėjimas - privalumas;
  • fizinė ištvermė;
  • greitis, lankstumas, kokybė.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • visas socialines garantijas ir draudimą nuo nelaimingų atsitikimų darbo metu;
  • nemokamą apgyvendinimą ;
  • nemokamą nuvežimą į/iš darbo vietos;
  • patrauklų, laiku mokamą darbo užmokestį, skatinamuosius priedus.

Daugiau informacijos telefonu: .

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

Įmonė specializuojasi telekomunikacijų, ryšių ir kt. inžinerinių tinklų tiesimo, gerbūvio atstatymo darbuose.
Informacija apie UAB „Kostata“
2683 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Gytis Tamėnas