DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

Asistentas (-ė) Horeca skyriuje

Nuo 823 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Esamų klientų vizitavimas bei prekių likučių užtikrinimas;
  • Skubus prekių pristatymas klientams;
  • Įvairių probleminių situacijų sprendimas;
  • Skyriui reikalingų ataskaitų rengimas;
  • Pardavimų vadybininkų pavadavimas bei visapusiška pagalba;
  • Piniginių operacijų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (vadybos, pardavimų srityje - būtų privalumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Komunikabilumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, greita orientacija, analitinis mąstymas;
  • Labai geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nepriekaištingi vairavimo įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Galimybę augti iki vadybininko pozicijos;
  • Įdomų darbą lyderiaujančioje, stabilioje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Automobilį su galimybe naudotis asmeniniais tikslais;
  • Visas socialines garantijas.

„Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 823 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.