Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Druskininkų Rasa"
More about company »

ASISTENTAS (-Ė)

Kaunas - UAB "Druskininkų Rasa"

Darbo pobūdis

  • Darbo užduotys susijusios su pardavimų (komercijos) ir rinkodaros skyriais;
  • Bendravimas ir informacijos derinimas su paslaugų teikėjais, prekybos partneriais bei kitais įmonės skyriais;
  • Dalyvavimas produkto vystymo procese, techninių užduočių atlikimas;
  • Prezentacijų ir produktų pristatymų techninis rengimas;
  • Duomenų suvedimas į vidinę sistemą ir sistemos duomenų priežiūra, suvedimas ataskaitose;
  • Ataskaitų ruošimas, duomenų sisteminimas, sąskaitų tvarkymas;
  • Įvairių dokumentų ir duomenų derinimas įmonės viduje;
  • Kaininių akcijų techninė priežiūra;
  • Rinkodarinių akcijų techninė priežiūra;
  • Kitų, vadovo pavedamų užduočių, atlikimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentai);
  • Sugebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje, atsakingumas, kruopštumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Panašaus darbo patirtis arba išsilavinimas vadybos, ekonomikos ar rinkodaros srityse - privalumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Laiku mokamą, kompetenciją atitinkantį atlygį;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

Uždaroji akcinė bendrovė “Druskininkų Rasa“ įkurta 1999 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis yra - mineralinio vandens išgavimas ir išpilstymas
Informacija apie UAB "Druskininkų Rasa"
93
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Jolita Jolanta Sinevičienė