Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MTL Group"
More about company »

ASISTENTAS (-Ė) LOGISTIKOS SKYRIUJE

Vilnius - UAB "MTL Group"

Darbo pobūdis

  • Kokybiškas naujų ir esamų klientų aptarnavimas ir santykių su jais palaikymas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Informacijos srautų valdymas, archyvavimas ir paskirstymas;
  • Dokumentų, susijusių su tarptautinių krovinių gabenimu organizavimu, administravimas;
  • Darbas su duomenų bazėmis, verslo valdymo sistema;
  • Pagalba logistikos skyriui ir jų pavedimų vykdymas.

Reikalavimai

  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė));
  • Mokėjimas planuoti ir organizuoti darbą;
  • Greita orientacija ir atsakingas požiūris į darbą;
  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Darbštumas ir noras siekti gerų rezultatų.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas jauname ir draugiškame kolektyve;
  • Ergonominę darbo vietą naujame verslo centre;
  • Galimybę suderinti darbą su mokslais;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Laiku mokamą, konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "MTL Group" – stipri, patyrusi, kryptingai besiplečianti logistikos kompanija, esanti rinkoje daugiau, nei 15 metų. Šiuo metu įmonėje dirba virš 20 patyrusių specialistų. Imonės metinė apyvarta sudaro virš 5 mln. Eur ir perveža virš 3000 krovinių per metus. Specializuojamės tarptautiniuose krovinių vežimuose iš/į Europos šalių į Baltijos šalis, Skandinavija, Rusiją, Kazachstaną, Uzbekistaną ir kitas Azijos šalis.
Tikime, kad bet kokios įmonės sėkmė yra ne didžių laimėjimų, kurie būna retai, o kasdienių pasiekimų rezultatas. Todėl nuoširdžiai stengiamės rūpintis savo kolektyvu, atsakingai jį plėsti ir kiekvienos dienos atkakliu darbu kurti savo ateitį.
Džiaugiamės galėdami pasiūlyti darbo vietą naujam kolektyvo nariui ir papildyti esamą draugišką, patyrusių specialistų komandą. Aukime kartu!