DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

ASISTENTAS (-Ė) Produktų valdymo skyriuje

Nuo 823 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Pardavimo apyvartų skaičiavimas;
  • Įvairių reikalingų ataskaitų rengimas;
  • Teisingas ir savalaikis akcijų ir kainų suvedimas į sistemą;
  • Savalaikis komunikavimas tarp įmonės padalinių/filialių apie komercinius pokyčius;
  • Dokumentų ir duomenų administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas - vadybos, ekonomikos srityje);
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Labai geri anglų kalbos įgūdžiai (rusų kalbos įgūdžiai - privalumas);
  • Komunikabilumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, greita orientacija, analitinis mąstymas;
  • Noras mokytis bei siekti karjeros.

Įmonė siūlo

  • Įdomų darbą lyderiaujančioje, stabilioje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 823 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.