Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HOLECTRON
More about company »

Asistentas (-ė) verslo grupėje

Vilnius - HOLECTRON

Darbo pobūdis

  • padėti aptarnauti verslo klientus projektų vadovams.
  • atlikti administracinius verslo skyriaus darbus;
  • kontaktuoti su verslo klientais bei spręsti susidariusius klausimus;
  • prisidėti gaminant naujus produktus;
  • prisidėti dalyvaujant įvairaus dydžio projektuose;
  • analizuoti klientų informaciją;
  • teikti pasiūlymus gerinant įmonės vidaus procesus;

Reikalavimai

  • gebėjimas dirbti su daugeliu užduočių vienu metu;
  • laiku atlikti suplanuotas asmenines bei komandos užduotis;
  • panašaus darbo patirtis;
  • žingeidumas, nuolatinis noras mokytis ir tobulėti;
  • gebėjimas bendradarbiauti ir dirbti komandoje;
  • gebėjimas aiškiai komunikuoti;
  • kruopštumas, atsakingumas, reiklumas sau bei kolegoms;

Kalbos:
  • Anglų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinaminį darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Bendravimas su savo srities profesionalais;
  • Malonią ir jaukią atmosfera visiškai naujame ofise;
  • Pilnas darbuotojo apmokymas;
  • Apšvietimo mokymai įmonės viduje;
HOLECTRON

HOLECTRON

HOELCTRON jau 11 metų projektuoja ir gamina aukščiausio lygio apšvietimo produktus ir sistemas. Netik Lietuvoje, bet ir užsienyje vertinami dėl savo kokybės įvairių sričių apšvietimo specialistų.
Informacija apie HOLECTRON
1348 €
Vid. atlyginimas bruto
(5% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 944 €
25% uždirba 944-1120 €
25% uždirba 1120-1419 €
25% uždirba nuo 1419 €
Vadovas: Andrius Bieluckas