Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HOLECTRON
More about company »

Asistentas (-ė) verslo grupėje

Vilnius - HOLECTRON

Darbo pobūdis

  • padėti aptarnauti verslo klientus projektų vadovams.
  • atlikti administracinius verslo skyriaus darbus;
  • kontaktuoti su verslo klientais bei spręsti susidariusius klausimus;
  • prisidėti gaminant naujus produktus;
  • prisidėti dalyvaujant įvairaus dydžio projektuose;
  • analizuoti klientų informaciją;
  • teikti pasiūlymus gerinant įmonės vidaus procesus;

Reikalavimai

  • gebėjimas dirbti su daugeliu užduočių vienu metu;
  • laiku atlikti suplanuotas asmenines bei komandos užduotis;
  • panašaus darbo patirtis;
  • žingeidumas, nuolatinis noras mokytis ir tobulėti;
  • gebėjimas bendradarbiauti ir dirbti komandoje;
  • gebėjimas aiškiai komunikuoti;
  • kruopštumas, atsakingumas, reiklumas sau bei kolegoms;

Kalbos:
  • Anglų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinaminį darbą jaunatviškame kolektyve;
  • Bendravimas su savo srities profesionalais;
  • Malonią ir jaukią atmosfera visiškai naujame ofise;
  • Pilnas darbuotojo apmokymas;
  • Apšvietimo mokymai įmonės viduje;
HOLECTRON

HOLECTRON

Holectron - ambicinga, didelių tikslų siekianti apšvietimo projektavimo ir gamybos įmonė, jau daugiau kaip dešimtmetį sėkmingai kurianti ir gaminanti aukščiausios kokybės produktus LED technologijų srityje. Stipriai augame ir ieškome atsakingų, iniciatyvių, į rezultatą orientuotų komandos narių.