Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UADBB „Rizikos Cesija“

Asistentas / Ekspertas verslo klientų skyriuje

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UADBB „Rizikos Cesija“

Darbo pobūdis

  • Draudimo sutarčių sudarymas ir administravimas;
  • Nuolatinio kontakto su draudimo bendrovėmis ir klientais palaikymas: konsultavimas, pagalba draudimo sutarčių sudarymo klausimais, asistavimas užpildant prašymus sudaryti draudimo sutartis, anketas, kt.;
  • Pasiūlymų draudimo sutartims sudaryti kūrimas, remiantis iš klientų ir draudimo bendrovių gauta informacija;
  • Klientų duomenų administravimas informacinėje sistemoje;
  • Savo rezultatų analizavimas ir ieškojimas naujų sprendimų jiems pasiekti;

Reikalavimai

  • Analitinis ir strateginis mąstymas, dėmesys detalėms, savarankiškumas;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Patirtis verslo draudimų srityje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir prasmingą darbą,
  • karjeros perspektyvas,
  • profesinį ir asmeninį tobulėjimą,
  • draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Rizikos cesija“ – tai konsultacinė įmonė, konsultuojanti verslo rizikos valdymo, draudimo ir perdraudimo klausimais. Įmonė gyvuoja jau antrą dešimtmetį. Per šį laikotarpį „Rizikos cesija“ pelnė klientų pasitikėjimą ir įgijo didelių, sudėtingų projektų valdymo Lietuvoje ir užsienio šalyse patirties.
informacija apie UADBB „Rizikos Cesija“
2881 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
45
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1891 €
25% uždirba 1891-2558 €
25% uždirba 2558-3440 €
25% uždirba nuo 3440 €