UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“

Asistentas skambučių centre Šiauliuose

Šiauliai - UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“

Darbo pobūdis

  • Konsultuoti klientus savitarnos svetainės naudojimosi klausimais bei atsakyti į klientams rūpimus klausimus
  • Draudimo sutarčių koregavimas, pasiūlymų ruošimas
  • Profesionalus klientų aptarnavimas
  • Patirties įgijimas teikiant reikalingą pagalbą pagal kliento poreikius

Reikalavimai

  • Studentas arba ne didesnė nei 1 m. darbo patirtis
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Iniciatyvumas, komunikabilumas ir gebėjimas dirbti komandoje
  • Noras mokytis ir tobulėti klientų aptarnavimo srityje
  • Rusų kalbos mokėjimas - privalumas

Mes siūlome

  • Galimybę tęsti karjerą specialisto pozicijoje parodžius puikius darbo rezultatus
  • Įvedimo programą ir kolegą, padėsiantį greičiau adaptuotis naujose pareigose
  • Jaunatvišką kolektyvą tarptautinėje kompanijoje
  • Asmeninio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes

UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“ – gyvybės draudimo paslaugas teikianti bendrovė, įkurta 2001 metais, kaip PZU prekės ženklo atstovė Lietuvoje. Remdamasi savo ilgalaike patirtimi ir šiuolaikišku potencialu, kompanija kuria pavyzdinį atstovybės modelį Lietuvoje. Pagrindinis PZU grupės tikslas – stipri, patikima ir klientui lojali kompanija, kuria didžiuojasi joje dirbantys žmonės. Esame gyvybės draudimo ekspertai - gerai žinomas prekės ženklas ir sėkmė atėjo pasitelkus mūsų visų žinias ir patirtį. Nuolatinės pastangos tobulėti leidžia ne tik žengti koja kojon su pasaulio plėtra, bet ir žvelgti į ateitį, todėl visada džiaugiamės naujomis idėjomis.
Jeigu nestokojate energijos, motyvacijos, idėjų ir ieškote erdvės, kurioje galėtumėte jas įgyvendinti – tuomet mūsų kompanija kaip tik Jums. Kurkite savo sėkmės istoriją kartu su mumis!
informacija apie UAB „PZU Lietuva gyvybės draudimas“
2443 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1500 €
25% uždirba 1500-2200 €
25% uždirba 2200-2800 €
25% uždirba nuo 2800 €