You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Inulti“

Asmeninis (-ė) asistentas (-ė)

400-600 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius - UAB „Inulti“

Darbo pobūdis

Darbo pobūdis:

Ieškomas žmogus, kuris padėtų suvaldyti bei atlikti paskirtas užduotis, tokias, kaip nuvažiuoti nupirkti reikalingas prekes, išsiųsti bei paimti siuntinius, atlikti kitas patikėtas užduotis.

Darbas iki 20 val. per savaitę pagal paslaugų sutartį.
Lankstus darbo grafikas, gali būti ir studentas (-ė).

Laukiamas jūsų lprisistatymas, sėkmės istorija bei atlygio lūkestis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • Pastabumas detalėms;
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Gebėjimas darbus dėlioti pagal prioritetus;
  • Galimybė kartais būti pasiekiamu (-a) savaitgaliais;
  • Vairavimo pažymėjimas bei automobilis.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Atlyginimas

400-600 €/mėn. į rankas
Atlygis priklauso nuo išdirbtų valadų kiekio ir patirties

inulti is an innovative internet and technology company that develops, advertises and operates successful businesses in global markets.
informacija apie UAB „Inulti“
3297 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.