Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Asmeninis vairuotojas

2000 €/mėn. Į rankas
Online interview
Užsienis: Prancūzija - Lazur invest SCP

Darbo pobūdis

Darbas keičiantis su kitu vairuotoju.
Kintantis darbo grafikas priklausomai nuo poreikių.
Dvi savaitės darbo, dvi laisvos, nemokamas atvykimas iš/į Lietuvą.

Reikalavimai

  • vyras;
  • ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas;
  • amžius 25-45 metai;
  • neteistas;
  • atsakingas, sąžiningas, konfidencialus;
  • geras fizinis pasiruošimas ir atitinkama išvaizda;
  • rusų kalba reikalavimas, anglų ar prancūzų kalba būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Galimybę užsidirbti, apgyvendinimą, lankstų grafiką (žinoma pagal esamą situaciją atsižvelgiant į viruso ribojimus)

Atlyginimas

2000 €/mėn. į rankas
CVB client

Lazur invest SCP

Asmeninis vairuotojas įmonės vadovo.