Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalo valdymo inovacijos"
More about company »

Asortimento priežiūros vadybininkas (-ė) (abrazyvinės medžiagos ir įrankiai)

Nuo 995 Eur
Kaunas - UAB "Personalo valdymo inovacijos"

Darbo pobūdis

Medžiagų (abrazyvai) ir šlifavimo bei pjovimo įrankių pardavimai didmena specializuotiems prekybos tinklams, parduotuvėms ir prekybininkams;
Klientų lankymas, konsultavimas, lojalumo skatinimas, naujų produktų pristatymas, produktų asortimento priežiūra;
Sutarčių sudarymas, atsiskaitymų kontrolė, rinkos ir konkurentų analizė.

Reikalavimai

Prekybos didmena patirtis. techninių produktų pardavimų patirtis, prekių asortimento priežiūros patirtis;
Abrazyvinių medžiagų ar įrankių techninių specifikacijų žinojimas - didelis privalumas;
Anglų kalbos mokėjimas;
Galiojantis B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas modernioje įmonėje;
Gerą atlyginimą ir motyvacinius priedus;
Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 995 Eur atskaičius mokesčius

Virš dešimt metų dirbame personalo paieškos ir atrankos srityje. Įmonėms surandame ir pristatome geriausius savo srities specialistus. Mūsų vertybės - operatyvumas, lankstumas, atlikto darbo kokybė ir atsakomybė už rezultatus.

UAB "Personalo valdymo inovacijos" (valdymoinovacijos.lt) - teisingas pasirinkimas įmonei - ieškant darbuotojo, kandidatui - tinkamo darbo pasiūlymo.

Mūsų klientė - sėkmingai dirbanti, ilgametę patirtį turinti baldų gamybos įmonė.