Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Ataskaitų specialistas (-ė)

1800-3400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas

Darbo pobūdis

Ieškome ataskaitų specialisto (-ės) Finansų departamente!

„Citadele“ misija – modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse.
Skiriame ypatingą dėmesį duomenų analizei, finansinių rezultatų vertinimui ir ataskaitų rengimui.
Norime pakviesti prisijungti prie mūsų komandos iniciatyvų ir patyrusį kolegą!

Atsakomybės:
  • Citadele grupės duomenų valdymas ir jų kokybės užtikrinimas
  • Nuolatinio ir savalaikio ataskaitų teikimo Baltijos šalyse užtikrinimas, duomenų kokybės komandos atsakomybių ribose
  • Įvairūs projektai su kitų funkcijų kolegomis, priežiūros ir verslo ataskaitų teikimo srityse

Reikalavimai:
  • Patirtis finansinės atskaitomybės ir/ar duomenų valdymo srityje bankininkystės ir/ar IT sektoriuje
  • Išsilavinimas ekonomikos, finansų ar duomenų analizės srityse
  • Stiprūs analitiniai įgūdžiai, patirtis dirbant su dideliais duomenų kiekiais
  • PL/SQL mokėjimas būtų privalumas
  • Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai
  • Geri bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai lietuvių ir anglų kalbomis

Mes siūlome:
  • Darbą įvairiapusiškai augančioje kompanijoje, profesionalioje, į rezultatus orientuotoje komandoje
  • Darbo užmokestį neatskaičius mokesčių nuo 1 800 iki 3 400 Eur (konkretus darbo užmokestis pasirinktam kandidatui bus siūlomas atsižvelgiant į jo kompetenciją bei patirtį)
  • Papildomas laisvas dienas, sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio), galimybes mokytis ir tobulėti, specifinę finansinių paslaugų kainodarą
  • Puikiai įrengtą darbo vietą Vilniaus ofise ir galimybę dirbti per nuotolį

Norėdami kandidatuoti - atsiųskite savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

1800-3400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Citadele“ siekia modernizuoti bankininkystės sektorių ir suteikti daugiau galimybių žmonėms ir verslui visose Baltijos šalyse.
informacija apie AS „Citadele banka“ Lietuvos filialas
3165 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1800 €
25% uždirba 1800-2713 €
25% uždirba 2713-3800 €
25% uždirba nuo 3800 €