Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SIVYSTA“

ATESTUOTAS STATYBOS DARBŲ VADOVAS (-Ė)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SIVYSTA“

Darbo pobūdis

 statybos dokumentacijos rengimas, analizavimas ir tikrinimas;
 darbų organizavimas, paskirstymas ir kontroliavimas pagal suderintą grafiką bei sutartis;
 bendravimas su subrangovais ir jų darbo koordinavimas;
 darbų saugos ir kokybės užtikrinimas;
 techninių klausimų derinimas su projektų užsakovais;
 pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

 aukštesnysis neuniversitetinis arba aukštasis išsilavinimas (statybų, inžinerijos srityje);
 ne mažiau kaip 3 metų statybos vadovo darbo patirtis;
 privaloma turėti statybos vadovo (-ės) kvalifikacijos atestatą;
 puikus statybos veiklą reglamentuojančių teisės aktų ir darbų saugos instrukcijų išmanymas;
 gebėjimas atstovauti įmonės interesus, bendraujant su tiekėjais ir užsakovais;
 statybų darbų technologijos, medžiagų savybių ir bendrųjų statybos procesų išmanymas;
 gebėjimas vadovauti pavaldiems darbuotojams, organizuoti ir kontroliuoti jų darbą;
 kompiuterinis raštingumas (MS Office paketo įgūdžiai).

Įmonė siūlo

 savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
 darbo laikas: visa darbo diena.

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas
Atsižvelgiant į turimas kompetencijas, galimi priedai.

UAB „Sivysta“ - statybos bendrovė, savo veiklą vykdanti nuo 2002 m. Bendrovės veiklos spektras apima kultūros paveldo statinių, gyvenamųjų, gamybinių, viešosios paskirties ir komercinių pastatų statybų projektų įgyvendinimą. Daugiau apie įmonę: .
informacija apie UAB „SIVYSTA“
2512 €
Vid. atlyginimas bruto
(65% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1979 €
25% uždirba 1979-2201 €
25% uždirba 2201-2809 €
25% uždirba nuo 2809 €