UAB „Viena sąskaita“

Atitikties pareigūnas

Nuo 2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Darbas namuose, Kaunas - UAB „Viena sąskaita“

Darbo pobūdis

Šiuo metu ieškome Atitikties pareigūno (0,5 arba 1 etatui pagal susitarimą), kuris užtikrintų bendrovės politikų, procesų, procedūrų ir taisyklių atitiktį teisės aktams. Jei nebijai iššūkių, turi motyvacijos bei puikias darbines žinias, tuomet šis darbas tau!

Atsakomybės

● Vykdyti Bendrovės veiklos vidaus kontrolę ir atitikties testavimą;
● Rengti išsamias ataskaitas bei konsultuoti vadovybę, kaip bendrovė laikosi įstatymų ir kitų teisės aktų;
● Kurti ir valdyti efektyvius atitikties planus, reaguojant į audito metu aptiktus teisės aktų laikymosi pažeidimus;
● Užtikrinti, kad visi darbuotojai būtų supažindinti su naujausiais teisės aktais ir procesais.

Reikalavimai darbuotojui

● Ne mažesnė kaip 2 metų darbo patirtis teisės srityje. Patirtis finansų sektoriuje būtų laikoma privalumu;
● Finansinių paslaugų/priemonių teikimo, veikimo ir rizikos valdymo principų išmanymas;
● Puikūs bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai lietuvių ir anglų kalbomis;
● Puikūs organizaciniai, analitiniai įgūdžiai ir dėmesys detalėms;
● Gebėjimas rengti politikas, procedūras, oficialias nuomones ir raštus.

● Lankstų darbo grafiką ir galimybę rinktis darbą iš ofiso ar iš namų;
● Motyvacinius priedus, premijas ir kitus apdovanojimus;
● Laisvas dienas gimtadienio proga;
● Galimybę tobulėti fintech sektoriuje;
● Laisvę prisidedant prie produkto vystymo;
● Kolektyvą, kuris mėgsta iššūkius, darbą, bei pramogas ir keliones.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus pasiūlytas atlyginimas priklausys nuo kvalifikacijos, kompetencijų ir patirties.

Mes kuriame mokesčių platformą Vienasąskaita.lt, kuri komunalinių ir kitų kasmėnesinių atsiskaitymų sąskaitas leidžia apmokėti be sumaišties – vos vienu mokėjimu.
informacija apie UAB „Viena sąskaita“
4345 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2934 €
25% uždirba 2934-3481 €
25% uždirba 3481-5296 €
25% uždirba nuo 5296 €