Atranka360

Atitikties specialistas (-ė) (Compliance)

3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Atranka360

Apie įmonę:

„FinBee“ yra tarpusavio skolinimo platforma, kurioje žmonės skolina žmonėms palankiausiomis sąlygomis. Mūsų platformoje laimi visi – paskolų gavėjai džiaugiasi žemomis palūkanomis ir mažomis mėnesio įmokomis, o investuojantys į paskolas paprastai ir saugiai uždirba solidžią grąžą.

„FinBee“ – Lietuvoje lyderiaujanti tarpusavio skolinimo ir investavimo platforma.

Darbo pobūdis:

  • Su veikla susijusių įstatymų ir kitų teisės aktų reikalavimų įmonių grupėje vertinimas, įgyvendinimas ir užtikrinimas.
  • Nuolatinis esamų ir naujų įmonės paslaugų ir procesų atitikties teisiniam reglamentavimui vertinimas.
  • Bendravimas su priežiūros institucijomis (Lietuvos banku, Valstybine duomenų apsaugos inspekcija ir kt.) įvairiais veiklos klausimais.
  • Valstybės institucijų paklausimų ir kitų asmenų prašymų nagrinėjimas ir atsakymų rengimas.
  • Įmonės atitikties teisės aktams procedūrų ir tvarkų rengimas, priežiūra ir atnaujinimas.
  • Darbuotojų konsultavimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas (teisės srityje).
  • Sėkminga ne mažesnė kaip 1 m. darbo patirtis banke ar kitoje finansų įstaigoje, fintech įmonėje, atitikties, teisės ar panašioje srityse.
  • Oficialios komunikacijos su priežiūros institucijomis patirtis.
  • Teisės aktų, susijusių su įmonės veikla (tarpusavio skolinimo, sutelktinio finansavimo, elektroninių pinigų leidimo ir platinimo), išmanymas, pokyčių stebėjimas, įgyvendinimas.
  • Pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos, asmens duomenų apsaugos teisinio reglamentavimo išmanymas ir praktinio taikymo patirtis.
  • Noras bendrauti, bendradarbiauti ir nuolat domėtis.
  • Puikios anglų kalbos žinios.

Įmonė siūlo:

  • Atsakingą darbą pažangioje verslo aplinkoje, kur netruks galimybių ir laisvės iniciatyvoms.
  • Profesinį tobulėjimą mokymuose bei kolegų mentorystę.
  • Kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi.
  • Galimybę dirbti tiek iš namų, tiek iš biuro Vilniaus senamiestyje.

Atlyginimas

3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Fiksuotas atlyginimas nuo 3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių. Galimybė užsidirbti metines premijas, siekiančias iki trijų vidutinių mėnesio atlyginimų. Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą pareigybės reikalavimams.
Atranka360

Atranka360

Šios atrankos partneris - Atranka360.
Norite šilto ir profesionalaus bendravimo? Tada tai mes! Jau 18 metų taikliai ir betarpiškai vykdome personalo atrankas.

Kyla klausimų dėl šios pozicijos?
SUSISIEKIME!
Eglė Ieškote darbo? Darbuotojo? Profesinės krypties? Galime padėti!

  • Personalo paieška ir atranka;
  • Daugiau darbo pasiūlymų;
  • Karjeros konsultacijos.

Tapkite FB ir Linkedin draugais ir gaukite naujienas apie laisvas darbo vietas!