Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''MisterTango''
More about company »

Atitikties specialistas (-ė)

Vilnius - UAB ''MisterTango''

Darbo pobūdis

  • Bankinių operacijų stebėsena ir analizė;
  • Galimų rizikų, susijusių su kliento profiliu, analizė;
  • KYC (kliento pažinimo) procedūros valdymas;
  • Bendradarbiauti su Lietuvos ir užsienio teisėsaugos institucijomis (anglų k.);
  • Nuolatos domėtis pinigų plovimo tendencijomis;
  • Vidinių tyrimų, susijusių su įtartinais veiksmais/operacijomis, vykdymas bei informacijos perdavimas atitinkamoms institucijoms.

Reikalavimai

  • Patirtis bankinių/pinigų plovimo prevencijos paslaugų sektoriuje;
  • Bankinių operacijų ir paslaugų išmanymas;
  • Analitinis mąstymas;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu);
  • Noras mokytis ir tobulinti žinias finansinių paslaugų sektoriuje
  • Gali būti paskutinių kursų studentas (-ė).

Mes jums siūlome

  • Pilną apmokymą darbo specifikoje ir kolegų pagalbą mokymosi laikotarpiu bei po jo;
  • Atsakingą bei įdomų darbą su didelėmis saviraiškos galimybėmis;
  • Visuomet laiku mokamą motyvuojantį darbo užmokestį;
  • Puikų darbinį mikroklimatą, smagias pramogas su kolektyvu.

Mistertango sparčiai ir globaliu mastu auganti finansinių paslaugų įmonė, siūlanti automatizuotas banko sąskaitos atidarymo paslaugas bei naują ir inovatyvų požiūrį į mokėjimo paslaugas. Susipažinkite su mumis atsisiųsdami mobiliąją programėlę ir tapdami mūsų klientu dabar.
Informacija apie UAB ''MisterTango''
2361 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
27
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1386 €
25% uždirba 1386-1925 €
25% uždirba 1925-3319 €
25% uždirba nuo 3319 €
Vadovas: Kęstutis Šimėnas