Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Foxpay“

Atitikties specialistas (-ė)

700-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Foxpay“

Darbo pobūdis

Atitikties ir pinigų plovimo prevencijos procesų priežiūra įmonėje;
Su pinigų plovimo prevencija susijusios dokumentacijos rengimas bei atnaujinimas (tvarkos, politikos, rizikos vertinimas, operacijų įrašų stebėsena ir pan.);
Tarpininkavimas su finansinėmis, priežiūros bei valstybinėmis institucijomis;
Įmonės darbuotojų konsultavimas atitikties klausimais;
Įmonės atstovavimas su Pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencija susijusiose institucijose.

Reikalavimai

Aukštasis/ aukštesnysis išsilavinimas (privalumas – teisės/finansų/ekonomikos srityje);
Patirtis finansų įstaigose ar kitose įmonėse, organizacijose, advokatų kontorose, finansinių paslaugų srityje;
Analitinis mąstymas ir gebėjimas aiškiai formuluoti mintis žodžiu bei raštu;
Noras mokytis ir tobulėti;
Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti komandoje;
Anglų kalba.

Mes jums siūlome

Galimybę derinti darbo laiką nuotoliniu būdu dirbant pilnu/nepilnu etatu;
Galimybę dirbti veržlioje, modernioje ir ambicingoje finansų įstaigoje
Iššūkius, tobulėjimą ir kompetencijų auginimą
Liberalią atmosferą, draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Foxpay, UAB įmonė, turinti elektroninių pinigų įstaigos licenciją, dirbanti elektroninių mokėjimų srityje su prekiniu ženklu "Foxtransfers" bei valdanti didžiausią Lietuvoje savitarnos mokėjimo terminalų tinklą "Foxbox".