Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Norwegian Service Team Baltija"
More about company »

Požeminių atliekų konteinerių surinkimo (šiukšliavežės) vairuotojas (Islandija)

2712–3174 Eur
Užsienis: Islandija - UAB "Norwegian Service Team Baltija"

Darbo pobūdis

Antrinių žaliavų konteinerių surinkimas;
Šiukšliavežės su kranu vairavimas;

Darbas Hafnarfjordur regione I-V 7:00-18:00.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis 3 metai;
Puiki anglų kalba;
Vairuotojo pažymėjimas C kategorija;
Mobilaus krano operatoriaus pažymėjimas;

Mes jums siūlome

6 mėn tiesioginę darbo sutartį su Islandijos kompanija;
Visas socialines garantijas;
Atlyginimas 2700-3100 Eur po mokesčių;
Darbdavys gali suteikti apgyvendinimą;

Konfidencialumą garantuojame.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

2712–3174 Eur atskaičiavus mokesčius

NST Baltija - Norvegijos kapitalo įmonė, sėkmingai daugiau kaip dešimt metų dirbanti Lietuvoje. Pagrindinė įmonės veikla - personalo valdymo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje.