UAB „HEADEX“

Atrankų grupės vadovas (-ė) HEADEX GROUP ADMINISTRACIJOJE Klaipėdoje

2118-2469 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „HEADEX“

Susipažinkime!

Mes esame rinkoje lyderiaujanti ir jau daugiau nei 17 - os metų patirtį ieškant darbuotojų Lietuvoje ir užsienyje turinti tarptautinė įmonė, o mūsų biuruose Lietuvoje dirba bemaž 100 Kolegų!

To mums neužtenka, tad šiuo metu ieškome naujo komandos nario, kuriam dinamiškas darbas ne naujiena, o kruopštumas ir atsakingumas vienos iš svarbiausių vertybių. Ieškome to, kuo pasižymi kiekvienas HEADEX Group komandos narys - myli tai, ką daro ir nori daryti, tai ką myli. Jeigu manai, kad esi tai ko mums reikia - tai puiki vieta TAU!

Darbo pobūdis:
  • sklandaus Atrankų grupės darbo su Lietuvos rinkos kandidatais užtikrinimas;
  • grupės darbo planavimas atsižvelgiant į užsakymų poreikį;
  • rinkos analizės vykdymas, alternatyvių metodų paieška ir įžvalgų pateikimas;
  • regiono komandų atranka ir formavimas;
  • pavaldžių darbuotojų ugdymas, vertinimas ir koordinavimas;
  • įmonės iškeltų tikslų vykdymo strategijos kūrimas ir įgyvendinimas;
  • darbo procesų analizė, efektyvinimas ir tobulinimas.

Reikalavimai:

  • vadovaujančio darbo patirtis (darbe su komanda ir valdant atrankos procesą bei optimizavimą);
  • aukštasis išsilavinimas;
  • puikus anglų kalbos valdymas (C1-C2);
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai – MS Office programos, ypač MS Excel;
  • puikūs strateginio planavimo, bendravimo ir derybiniai įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
  • analitiniai įgūdžiai, lyderystė, atsakomybė, sąmoningumas;
  • gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje mokant motyvuoti komandą.

Mes siūlome:

  • vertingą patirtį dirbant su užsienio rinkomis;
  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje įmonėje;
  • visas galimybes augti kaip specialistui, laisvai generuoti ir įgyvendinti idėjas;
  • galimybę papildyti savo patirties bagažą LEAN kultūros išmanymu;
  • dalyvauti vidiniuose ir išoriniuose mokymuose, renginiuose ir gražiose akcijose;
  • draugišką darbo atmosferą bei profesionalius ir aktyvius kolegas;
  • galimybę naudotis mūsų partnerių teikiamais privalumais;
  • ilgalaikę karjerą tarptautinėje įmonėje.

„Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: “.

Atlyginimas

2118-2469 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildoma informacija: Papildomai taikoma motyvacinė sistema – mokamos premijos už gerus darbo rezultatus.

Mes, HEADEX Group, 20 metų veikianti įmonė, teikiame lanksčius personalo valdymo sprendimus Lietuvoje ir Vakarų Europoje. Mumis pasitikinčių klientų ratas nuolat plečiasi, todėl savo darbuotojams galime pasiūlyti plačią darbų įvairovę: nuo kvalifikacijos nereikalaujančių iki itin aukštus reikalavimus turinčių pozicijų Lietuvoje, Vokietijoje, Nyderlanduose ar Belgijoje.
Prisijunk prie beveik 3000 darbuotojų vienijančios HEADEX Group komandos!