Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Gi Group Lietuva
More about company »

Atrankų konsultantas (-ė)

Klaipėda - Gi Group Lietuva

Apie mus:

Esame viena iš stipriausių pasaulio kompanijų, teikiančių personalo paieškos ir atrankos paslaugas. Visai neseniai duris atvėrėme Klaipėdoje ir ieškome naujo nario, kuris prisijungtų prie mūsų stiprios ir profesionalios komandos. Jei esi iniciatyvus, veržlus ir sieki naujų iššūkių personalo srityje, kviečiame Tave pasikalbėti!

Mūsų atrankų konsultantai turi galimybe pažinti skirtingų kompanijų personalo politiką, atrasti tinkamiausius darbuotojus mūsų klientams, prisidėti prie tarptautinių projektų bei aktyviai dalyvauti šiuolaikinėje itin dinamiškoje darbo rinkoje! Ieškome ir įgyvendiname pačius inovatyškiausius HR sprendimus - tad nuobodu tikrai nebus!

Ko mes tikimės iš tavęs?

Jei mėgsti ir nebijai bendrauti su įvairiausiais žmonėmis, gebi naudotis kompiuteriu, turi anglų k. žinių ir domiesi personalo sritimi - mes laukiame Tavęs. Jeigu jau turi patirties personalo srityje - mes rasime Tau naujų iššūkių!

Prisijunk prie mūsų ir drauge mes:

Augsime stiprioje tarptautinėje kompanijoje. Intensyviai mokinsimės priimdami naujus iššūkius, bendradarbiausime glaudžiai komandoje ir drauge "nuversime kalnus".
Gi Group Lietuva

Gi Group Lietuva

Mes esame tarptautinė kompanija GI GROUP - vieni iš pasaulio lyderių, sėkmingai vykdantys darbuotojų paieškos, atrankos ir įvertinimo, nuolatinio ir laikinojo įdarbinimo veiklą 40 Europos, Azijos ir Pietų Amerikos šalių.

Kontaktinis asmuo Inesa .


Similar job ads: