Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Atrankų konsultantas / Recruiter

Nuo 650 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Efektyvus transportas“

Darbo pobūdis

  • Vairuotojų paieška JAV;
  • Duomenų valdymas, suvedimas;
  • Bendravimas su klientais, darbuotojais;
  • Paieškos sistemų administravimas, priežiūra;
  • Darbas popietinis/vakarinis.
Patirtis nebūtina, apmokome ir supažindiname su darbo specifika, darbas labai tinka studentams. Po apmokymų ir bandomojo laikotarpio - galimybė dirbti nuotoliniu būdu.

Reikalavimai

  • Puikios anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu;
  • Strateginis mąstymas;
  • Savarankiškumas, komunikabilumas ir atsakingumas;
  • Motyvacija tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų;
  • Patirtis atrankų konsultavime, pardavimų srityje bei rusų kalbos mokėjimas būtų privalumai;

Mes jums siūlome

  • Lanksčias darbo sąlygas:
  • Galimybę dirbti tiek iš namų tiek iš ofiso;
  • Galimybę pačiam/iai reguliuoti savo darbo valandas,
svarbiausia kokybiškai atlikti savo darbą, ar tai užims 4 ar
8 valandas, priklausys nuo tavęs.
  • Priedus prie algos nuo pasiektų rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Efektyvus transportas“

UAB “Efektyvus transportas” ieško komandos papildymo.
Ieškome naujo komandos nario dirbti pilnu etatu. Dirbame su Šiaurės Amerikos transporto rinka ir aptarnaujame tarptautinius klientus.
informacija apie UAB „Efektyvus transportas“
1745 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
6
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2020 m.