HAM-LOG-GRUPPE INDUSTRIE UND HANDEL GMBH

Atrankų specialistas

1200-1300 €/mėn. Į rankas
Darbas namuose - HAM-LOG-GRUPPE INDUSTRIE UND HANDEL GMBH

Darbo pobūdis

Ieškome komandos papildymo! Jei manai, kad sugebėtum:

  • Ruošti darbo skelbimus ir talpinti juos darbo paieškos kanaluose;
  • Ieškoti, konsultuoti kandidatus telefonu apie siūlomus darbus Ham Log įmonių grupėje Vokietijoje;
  • Gebėti atlikti nuotolinį darbo pokalbį su kandidatais bei juos teisingai įvertinti pagal įmonės keliamus reikalavimus;
  • Nuolat komunikuoti su kandidatais bei jų užklausomis socialiniuose tinkluose;
  • Organizuoti naujų kandidatų pritraukimo būdų paiešką bei prisidėsi prie idėjų generavimo;
  • Atlikti pilną darbuotojų atrankos ciklą nuo paieškos, atrankos iki įdarbinimo proceso.

Tuomet mes tavęs laukiame!

APIE TAVE

  • Ne mažesnė nei dviejų metų personalo paieškos ir atrankos patirtis;
  • Gebėjimas pažinti žmones;
  • Energija ir iniciatyvumas ;
  • Kūrybiškumas;
  • Atvirumas ir pozityvumas;
  • Puikūs laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios, vokiečių kalbos žinios yra privalumas;
  • Gerai išmanai kompiuterinį raštingumą.

Mes tau siūlome išskirtines sąlygas

  • Vokišką darbo kontraktą su visomis socialinėmis garantijomis;
  • Darbas iš namų! Suteikiame visą patogiam darbui namuose reikalingą darbo įrangą;
  • Siūlome iš dalies lankstų darbo grafiką;
  • Profesionalų komanda, kuri dalijasi geriausia praktika bei patirtimi;
  • Įdomų, iššūkių kupiną bei dinamišką darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

1200-1300 €/mėn. į rankas

Seit mehr als zwei Jahrzehnten überzeugt die HAM-LOG-GRUPPE durch Zuverlässigkeit und Produktivität sowohl im Werk- oder Dienstvertrag als auch in der Arbeitnehmerüberlassung. Als erfahrener Premiumanbieter in unserer Branche steht die Einhaltung der Qualitätsanforderungen, die Steigerung der Produktivität und die nachhaltige Optimierung der Arbeitsabläufe stets im Vordergrund. Somit sind wir uns darüber bewusst, dass wir einen wesentlichen Anteil am Erfolg unserer Kunden haben. Durch diesen umfassenden Qualitätsanspruch arbeiten wir langjährig und partnerschaftlich mit namhaften Kunden aus Logistik, Handel und e-Commerce.

Werde Teil des HAM-LOG-Teams und unterstütze uns (VZ / ab sofort / unbefristet)