Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Izoton“

Atrankų specialistė (-as)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Izoton“

Darbo pobūdis

  • personalo paieškos ir atrankos organizavimas bei vykdymas (įmonės kandidatų duomenų bazė + paieškos portalai, kiti šaltiniai). Naujų darbuotojų pritraukimas naudojant šiuolaikinius komunikacijos kanalus;
  • bendradarbiavimas su mokymų centrais, užimtumo tarnyba ir kt. įstaigomis;
  • personalo dokumentų rengimas ir administravimas, vadovaujantis LR darbo kodeksu ir kitais darbo teisės aktais;
  • dalyvavimas įmonės procesų kūrime ir tobulinime.

Reikalavimai darbuotojui

  • turi patirties personalo atrankų/administravimo srityje;
  • turi aukštajį išsilavinimą;
  • esi iniciatyvi, atsakinga, draugiška asmenybė ir gebi planuoti laiką;
  • gerai kalbi rusų, anglų kalbomis;
  • turi puikius darbo kompiuteriu įgūdžius.

Įmonė Jums siūlo

  • atsakingą, įdomų, dinamišką ir kupiną iššūkių darbą;
  • puikias darbo sąlygas ir visas priemones, reikalingas geriems darbo rezultatams pasiekti;
  • draugiškus kolegas, kurie pasidalins savo žiniomis ir padės įsilieti į "Izoton" kolektyvą;
  • seminarus, kursus, kvalifikacijos kėlimą;
  • motyvacinius priedus.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Tikslus atlyginimas aptariamas pokalbių metu, priklausomai nuo kandidato kompetencijos.

UAB "Izoton" teikia paslaugas, kurios reikalingos statant, remontuojant ir renovuojant laivus, o taip pat atlieka laivų izoliavimo, skardinimo ir visus vidaus apdailos darbus iki rakto.
Mes didžiuojamės savo kvalifikuotais ir ilgametę patirtį laivų statyboje turinčiais darbuotojais, sparčiai augančiu klientų ir partnerių ratu.
UAB "Izoton" yra žinoma tarp Lietuvos ir užsienio laivų statybos ir remonto įmonių kaip patikima partnerė.

Daugiau skaitykite --->
informacija apie UAB „Izoton“
2551 €
Vid. atlyginimas bruto
(67% didesnis už LT vidurkį)
251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1681 €
25% uždirba 1681-2134 €
25% uždirba 2134-2789 €
25% uždirba nuo 2789 €